هیتر آویز

هیترهای آویز برای کار گذاشتنِ دائم طراحی شده‌اند. این نوع از هیتر قارچی را می‌توان به سقف یا بر روی دیوار نصب کرد، به‌گونه‌ای که هیچ قسمتی از فضای کف اشغال نشود. نصب ایمن هیتر آویز، نیازمند ابزارآلات و تجهیزات لازم است.

بخاری برقی آویز، بخشی از مجموعه جدید هیجان‌انگیز تراس، جمع‌وجور و در عین حال قدرتمند است که به شما این امکان را می‌دهد تا در هر شرایط آب و هوایی از پاسیو خود لذت ببرید. بخاری آویز دارای طراحی شیک است و زمانی که می خواهید از فضای بیرونی خود در روزها یا شب های سردتر لذت ببرید، به راحتی قابل استفاده است. بخاری به سبک لامپ دارای طراحی طناب مدرن بر روی سایه خود است. میتوان به سادگی آن را در جایی امن و مطمئن آویزان کنید، آن را وصل کنید و از کنترل از راه دور برای خاموش و روشن کردن آن استفاده کنید. فناوری مادون قرمز آن به جای هدر دادن انرژی در هوای اطراف شما، بدن را گرم می کند و باعث کارآمدی آن می شود. این بخاری پاسیو برقی بدون صدا بوده و هیچگونه دود یا مواد مضری ایجاد نمی کند و همخچنین دارای لامپ طولانی مدت است. این بخاری دارای یک عنصر هالوژن است، عنصری با دمای پایین تر که نور روشن تری را با حرارت کم فوری فراهم می کند که به محض روشن شدن بخاری احساس می شود.

 بخاری سقفی مقاوم پاسیو خروجی حرارت 2000 وات را ارائه می دهد و از امواج فرکانس پایین استفاده می کند که آن را گزینه ای مقرون به صرفه می کند. بخاری سقفی برقی با طراحی شیک و امروزی به فضای بیرونی شما کمک می کند.

در ادامه به بررسی ویژگی های هیترهای معلق میگردازیم.

حالت های کار و نحوه آویزان کردن بخاری های سقفی

این بخاری پاسیو دارای 5 حالت کار است، از جمله نور، 600 وات، 900 وات، 1500 وات، 1500 وات با نور. شما می توانید با توجه به دما آن ها را به راحت ترین حالت ممکن تغییر دهید و در صورت نیاز نور را روشن کنید. این بخاری برقی معلق باعث صرفه جویی در فضای بیشتری برای قرار دادن اشیاء دیگر و راه رفتن در اطراف می شود و استفاده از فضا را بهینه می کند.

هیترهای آویز

تنظیم خاموش شدن خودکار و کنترل از راه دور

هیترهای آویز دارای عملکرد خاموش شدن خودکار هستند و می توانید زمانی را بین 1 تا 24 ساعت تنظیم کنید و پس از آن دستگاه به طور خودکار خاموش می شود. همچنین صفحه روی بخاری به شما نشان می دهد که چند ساعت مانده به خاموش شدن بخاری.این بخاری ها به یک کنترل از راه دور مجهز شده اند، همچنین شما به راحتی میتوانید  حالت های کار بخاری را تغییر دهید یا تایمر را آزادانه از راه دور تنظیم کنید.

طناب سیمی محکم و حفاظت ایمنی

استفاده از طناب سیمی محکم با قطر 0.06 اینچ و حداکثر به شما این امکان را میدهد که براحتی آنها را آویز نمود و بدون ترس از خطر افتادن امنیت آن تضمین شود. این دستگاه مجهز به سیستم حفاظت در برابر گرمای بیش از حد است، هنگامی که درجه حرارت بیش از حد بالا باشد، به طور خودکار خاموش می شود.

قابل اجرا در فضای داخلی و خارجی

این بخاری ها مجهز به سطح ضد آب هستند. این بخاری برقی برای هر فضای بیرونی از جمله پاسیو، بالکن، گاراژ، باغ و حیاط خلوت بادوام و مفید است. همچنین بسیار بی صدا، ایمن و قابل اعتماد است، بنابراین می توانید آن را در داخل خانه قرار دهید و بر استراحت شما تأثیری نخواهد گذاشت.

هیترهای آویز

خدمات مجالس اریا در اجاره کولر و بخاری در منطقه جنوب تهران

قیمت اجاره هر یک از این وسایل سرمایشی و گرمایشی متفاوت است و به تعداد روزی که آن را اجاره می‌کنید، بستگی دارد. برای اجاره کولر و اجاره بخاری باید موارد زیادی نظیر نوع و محل برگزاری مراسم در نظر گرفته شود.

کارشناسان مرکز خدمات مجالس مجلس آریا با ارائه مشاوره تلفنی رایگان شما را در انتخاب مناسب‌ترین کولر یاری می‌کنند. برای استفاده از خدمات مجلس آریا کافیست در واتساپ پیام دهید یا با شماره تلفن‌های این مرکز تماس بگیرید.

لینک های مرتبط:

هیتر قارچی ایستاده

هیتر قارچی رومیزی

بخاری فضای باز

اجاره جت فن

 

 

× 09123956601