اجاره بخاری انرژی

اغلب در هنگام اجاره بخاری واژه اجاره بخاری انرژی را زیاد می‌شنویم. مسلماً با شنیدن اسم بخاری انرژی متوجه می‌شویم که انرژی یک برند تولید کننده بخاری است.

اما چرا اجاره یا خرید بخاری انرژی طرفداران زیادی دارد و عده بسیاری برای گرم کردن فضای سوله، کارخانه، تالارها و حتی مراسمات خود از این نوع بخاری استفاده می‌کنند.

 Rental of energy heaters

انرژی یکی از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان تجهیزات گرمایشی در کشور است. این شرکت فعالیت خود را در سال  1348 آغاز کرده است. این برند تولید کننده انواع بخاری‌های صنعتی با سوخت‌های مصرفی متفاوت نظیر نفتی، گازسوز، گازوئیل سوز و دوگانه سوز است.

این بخاری‌ها، بخاری‌هایی هستند که علارغم جای کمی که می‌گیرند می‌توانند، گرمای فراوانی را تولید کنند و تقریباً مناسب‌ترین گزینه برای اجاره در مراسمات و … هستند.

نوع سوخت مصرفی آن‌ها نیز متفاوت است. برای مثال برای جایی که گاز طبیعی در دسترس نیست، بخاری انرژی کپسولی نیز موجود است.

بطورکلی ویژگی‌های مثبتی که بخاری انرژی دارد. سبب شده است تا طرفداران زیادی پیدا کند. بطوری که انرژی در ایران یک برند شناخته شده بخاری است.

این بخاری به‌ویژه در مراسمات تالارها، سمینارها و … بسیار مورد توجه است. حتی بسیاری از افراد برای مراسمات فضای باز نیز بجای اجاره بخاری فضای باز از بخاری انرژی استفاده می‌کنند. این بخاری حتی در فضای باز نیز توانایی بالایی در گرم کردن محیط دارد.

 

اجاره بخاری انرژی در تهران

 

همانطورکه گفتیم برگزاری مراسمات در فصل زمستان مستلزم اجاره بخاری است. به‌ویژه اگر جزییات مراسم را خودتان به عهده داشته باشید.

 اغلب اولین ایده‌ای که برای اجاره بخاری به ذهن هر فرد می‌رسد، اجاره بخاری های قرمز رنگ انرژی است. مهم‌ترین فاکتور برای اجاره این وسیله محلی است که بخاری را از آن اجاره می‌کنید.

برای اجاره بخاری انرژی در تهران باید به کجا مراجعه کرد؟

مسلماً برای اجاره این بخاری می‌توان به مراکز خدمات مجالس مراجعه کرد. اما مرکز خدمات مجالس نیز بسیار حائز اهمیت است. این مرکز باید معتبر و منصف باشد. همچنین بخاری‌ها و سایر لوازمی را که به مشتری اجاره می‌دهد، همواره سرویس نماید.

اعتبار این مرکز خدمات مجالس و کیفیت خدماتی که به مشتری ارائه می‌دهند بسیار مهم است. از همین رو باید در انتخاب این مرکز بسیار دقت کرد.

مرکز خدمات مجالس مجلس آریا یکی از مراکز معتبر در تهران است. این مرکز برای راحتی مشتریان در امر انتخاب بخاری و … به آن‌ها مشاوره‌های تلفنی رایگان می‌دهد. همچنین تمام بخاری و لوازم خود را پس از هربار اجاره سرویس می‌نماید تا مشتری به‌راحتی  بتواند از آن‌ها استفاده نماید.

 

بخاری انرژی کپسولی

 

اجاره بخاری انرژی کپسولی نیز بسیار مورد توجه است. البته بخاری‌ها انرژی قابلیت اتصال به گاز شهری را دارند. اما در مهمانی‌ها، به‌ویژه مهمانی‌های شخصی، امکان دسترسی به گاز شهری در هر شرایطی امکان‌پذیر نیست.

از همین رو  بخاری انرژی کپسولی نیز بسیار مناسب است. منبع تغذیه این نوع بخاری‌ها انرژی کپسولی یا گاز LPG است. از همین رو در هر مکانی می‌توان این بخاری را به کپسول وصل کرد. به‌نوعی می‌توان بخاری انرژی را بخاری پرتابل دانست. زیرا با اتصال به کپسول می‌توان آن را در هر جایی استفاده کرد.

 

بخاری گازوئیلی انرژی

 

بخاری گازوئیلی انرژی نوع دیگری از بخاری انرژی است. سوخت مصرفی این بخاری از نوع گازوئیل است. این امر سبب می‌شود تا این بخاری‌ها نیز از انرژی گاز طبیعی بی‌نیاز باشند و بتوان در هر شرایطی از آن‌ها استفاده کرد.

این نوع بخاری‌ها در بسیاری از مراسمات فضای باز در روستاها که دسترسی به گازوئیل راحت‌تر است مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین گازوئیل سوخت ارزان‌تری نسبت به گاز طبیعی یا گاز کپسولی است.

از همین رو  بخاری انرژی گازوئیلی برای کارخانه‌ها و کسانی که قصد اجاره این نوع بخاری را برای مدت طولانی‌تر دارند، بسیار مناسب‌تر است.

 

قیمت اجاره بخاری انرژی

 

بخاری‌های انرژی از بهترین و مناسبترین بخاری‌های صنعتی هستند. از همین رو قیمت خرید آن‌ها بسیار بالا است. به‌نحوی که هر کسی نمی‌تواند این بخاری‌ها را بخرد.

 Rental of energy heaters

حتی بسیاری از کارخانه‌ها و سوله‌ها نیز این بخاری را در فصل سرما اجاره می‌کنند. با توجه به درخواست بالا برای اجاره این نوع بخاری قیمت آن بسیار مناسب است.

این قیمت مناسب سبب شده است تا عده زیادی به اجاره آن تمایل نشان دهند. مرکز خدمات مجالس مجلس آریا انواع بخاری انرژی نظیر، گازی، کپسولی و … را با قیمت مناسب و به‌صورت کاملاً سرویس شده وسالم در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

نتیجه گیری:

 

اجاره بخاری انرژی برای مراسمات مختلف در بین سایر انواع بخاری بسیار مرسوم است. این نوع بخاری دارای انواع مختلفی است که با انرژی‌های مختلف کار می‌کنند.

بخاری انرژی کپسولی، بخاری انرژی گازوئیلی و … از انواع این بخاری‌ها هستند. مرکز خدمات مجالس مجلس آریا یکی از مراکز معتبر در تهران است که کار آن به‌صورت تخصصی اجاره انواع بخاری به‌ویژه بخاری انرژی است.

شما می‌توانید این بخاری را با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب از این مرکز اجاره کنید. همچنین مرکز خدمات مجالس مجلس آریا برای راحتی مشتریان خود و سهولت در تصمیم‌گیری به آن‌ها مشاوره تلفنی رایگان ارائه می‌دهد.

× 09123956601