هیتر قارچی رومیزی

هیترهای رومیزی کوچک‌تر‌‌ند و برای فضاهای کوچک‌،‌ مثل بالکن، گزینه‌‌‌‌ بهتری محسوب می‌شوند. جاسازی و حمل این مدل از هیتر قارچی آسان است و می‌توان آن را در صورت عدم نیاز انبار کرد یا با خود به سفر برد. کافی شاپ ها و حیاط منازل در هنگام برگذاری مراسم محیط بسیار دنجی برای جمع شدن میباشد و این جمع شدن منوت بر داشتن محیطی گرم در زمستان میباشد . این نوع بخاری ها بر روی میز ها قرار میگیرند و به صورد دایره ای هوای گرم را پخش میکنند.

اجاره بخاری قارچی

گروه خدماتی مجالس اریا اراعه خدمات متنوعی در عرصه برگذاری مراسم ها ، از جمله این خدمات میتوان به اجاره بخاری ، اجاره کولر ، اجاره انواع تجهیزات لازم برای برگزاری یک مراسم کوچک و یا بزرگ در فضا های باز و بسته نام برد که شعار این مجموعه اراعه خدمات در کمترین زمان میباشد .

منظور از هیتر های رومیزی چیست

هیتر های فضای باز چندیل مدل هستند که یکی از انها هیتر های رومیزی قارچی میباشد . این هیتر ها به شکل قارچ مانندی هستند که هوای گرم را برای شما به ارمغان میاورند. این نوع هیتر ها در سایز های مختلف وجود دارند که بسته به کاربردی کهمیخواهید میتوانید سایز متناسب و شکل ان را انتخاب نمایید.

اجاره هیتر های رومیزی قارچی

اجاره هیتر های رومیزی

هیتر های رومیزی به خوش سایزی معروف هستند و اندازه مناسبی برای حجمل و نقل دارند و امکان جابه جایی را برای شما راحت تر میکنند. با توجه به اینکه معمولا این نوع بخاری های برای مراسم ها و مجالس مورد استفاده قرار میگیرد بهتر است ان را خرید نکنید چراکه اگر تعداد مهمان ها زیاد باشد جواب گویی همه نخواهد بود پس اجاره بخاری در این موارد بیشتر پیشنهاد میبشود وهزینه مراسم و دورهمی شما رلا کاهش میدهد .

اجاره هیتر های رومیزی قارچی

پیشتر در مورد این هیتر ها صحبت شده است اما اینکه در کجا ها میتوان از ان استفاده نمود میتوان گفت این هیتر ها بیشتر برای فضا های باز چون باغ تالار ها ، رستوران ها ،فود کورت ها و همچنین مصارف شخصی در بالکن ها و حیاط ها مورد استفاده قرار میگیر . در صورتی که این نوع هیتر ها را برای استفاده شخصی میخواهید میتوانید از سایت معتبر دیجی کالا اقدام به خرید انواع ان کنید و در صورتی که این نوع هیتر ها را برای مزاسم خاصی نیاز دارید میتوانید با کارشناس مجالس اریا در ارتباط باشید و بهترین نوع انها را برای اجاره روزانه انتخاب و تهیه نماید .

 

 

 

× 09123956601