اجاره کولر

اجاره کولر یکی از مرسوم‌ترین کارها در هنگام برگزاری مجالس است. در طول فصل تابستان، مراسم‌های زیادی نظیر عزا، عروسی، تولد، سمینار و … ممکن است با مدیریت خود شما انجام شود.

برای برگزاری یک مراسم باید برای آن تمهیداتی اندیشیده شود. برای مثال اگر مراسمی در فصل تابستان برگزار می‌شود، اجاره تعداد معینی وسیله سرمایشی برای خنک نگه داشتن سالن باید در دستور کار قرار بگیرد. به همان میزان نیز اجاره بخاری برای برگزاری مراسم در فصل زمستان لازم و ضروری است.

اجاره کولر

برگزاری مراسم‌ها به‌ویژه در شهر بزرگی مانند تهران رواج و رونق زیادی دارد. از همین رو اجاره چنین ابزاری در تهران بسیار محبوب‌تر و پر متقاضی‌تر است.

کولرها دارای انواع مختلفی نظیر کولر آبی، کولر گازی، کولر گازی پنجره‌ای و اسپیلت ایستاده با قدرت‌های مختلف هستند. شما با توجه به مراسمی که پیش رو دارید، تعداد مهمان‌ها، مساحت فضا و … می‌توانید یکی از این کولرها را به انتخاب خود اجاره کنید.

اما برای این کار باید یک مرکز خدمات مجالس مطمئن را بیابید. بسیاری از مراکز خدمات مجالس و تشریفات از نظم کافی برخوردار نیستند و سلامت کالا را بررسی نمی‎‌کنند.

 از همین رو ممکن است کولری را برای مراسم خود اجاره کنید که کار نکند و شما را به دردسر بیندازد. از همین رو باید به معتبر و منظم بودن مرکز خدمات مجالسی که انتخاب کرده‌اید؛ مطمئن باشید.

اجاره کولر گازی در تهران

برای اجاره کولر گازی در تهران می‌توانید از خدمات مرکز خدمات مجالس مجلس آریا استفاده کنید. مجلس آریا یکی از مراکز بنام خدمات مجالس در تهران است.

این مرکز سال‌ها است که برای فعالیت خود دارای مجوزهای رسمی است و تحت نظارت نهادهای ناظر فعالیت می‌کند. تخصص این مرکز اجاره میز ال ای دی ، اجاره بخاری ، کولر و سایر تجهیزات موردنیاز برای برگزاری مجالس است.

این مرکز قابلیت اجاره لوازم مورد نیاز برای برگزاری مراسم‌های بسیار بزرگ نظیر عروسی، سمینار و … را دارد. تمام لوازم سرمایشی موجود در مرکز تشریفات مجالس مجلس آریا، پس از هربار استفاده بطور کامل سرویس می‌شوند تا برای استفاده در مراسم‌های بعدی کاملاً آماده باشند.

همچنین این مرکز امکان مشاوره تلفنی و حضوری رایگان را برای مشتریان خود فراهم کرده است. مجلس آریا در تلاش است تا با راهنمایی درست و دقیق مشتریان خود آن‌ها را در انتخاب کولر مناسب راهنمایی کند. مجلس آریا سعی دارد تا با راهنمایی درست مشتریان خود در کاهش هزینه‌ها به آن‌ها کمک کند.

اجاره کولر گازی ایستاده در تهران

کولر گازی دارای انواع مختلفی است. کولر گازی ایستاده، کولر گازی پنجره‌ای، کولر گازی پرتابل و … از انواع این کولرها هستند. کولر گازی ایستاده اغلب بیشترین متقاضی را برای اجاره دارد.

استفاده از این کولرها در تالارهای پذیرایی و مراسم‌هایی مانند عروسی بسیار مرسوم است. علت آن نیز حالت ایستاده و جابه‌جایی راحت آن است.

 

کولر گازی ایستاده به‌راحتی می‌تواند در گوشه‌ای از سالن پذیرایی قرار بگیرد. این کولر با توجه به قدرتی که دارد؛ می‌تواند بردها و مسافت‌های متفاوتی را خنک کند.

همچنین ظاهر زیبایی که دارد می‌تواند جلوه بصری خوبی را به سالن شما ببخشد. این دلایل هستند، که کولر گازی ایستاده را به بهترین انتخاب برای اجاره تبدیل می‌کنند. برای اجاره کولر گازی ایستاده کافیست از طریق تماس تلفنی، واتساپ یا ایمیل با مجلس آریا در ارتباط باشید.

کرایه کولر گازی پنجره‌ای

اجاره کولر گازی پنجره‌ای بیشتر برای مراسم‌هایی انجام می‌شود که سالن از فضای کافی برخوردار نیست. از همین رو استفاده از کولرگازی پنجره‌ای برای این کار بسیار مناسب‌تر است.

همانطورکه از نام این وسیله پیداست محل قرارگیری آن بر روی پنجره است. از همین رو فضایی را که برای استفاده مهمان در نظر گرفته شده است اشغال نمی‌کند.

اجاره کولر

این کولر محدودیتی در نصب ندارد و برای نصب آن به هیچ‌عنوان نیازی به کانال کشی نیست. این نوع کولرها دارای عملکرد دو فصلی نیز هستند و برای هر دو فصل تابستان و زمستان مناسب‌اند.

هزینه اجاره این نوع کولرها نیز به دلیل کوچکتر بودن و قدرت کمتر از هزینه اجاره نوع ایستاده آن کمتر است. این نوع کولر بیشتر برای مراسم‌های عزاداری، روضه، تولد و … که در خانه انجام می‌شود؛ مناسب است.

اجاره کولر گازی پرتابل

کولر گازی پرتابل در حقیقت همان کولر گازی قابل حمل است. در این نوع کولرها کمپرسور داخل خود دستگاه قرار دارد. به‌عبارتی تمام سیستم دستگاه داخل آن تعبیه شده و قابل حمل است.

تنها چیزی که برای نصب این کولر مورد نیاز است؛ داشتن یک دریچه کوچک برای خروج باد داغ ناشی از عملکرد کمپرسور است. البته این نوع کولرهای گازی قدرت سرمایش کولرهای گازی ایستاده را ندارند.

ارتفاع آن‌ها نیز اغلب از کولرهای گازی ایستاده کمتر است. اما برای سهولت در نصب و جا به جایی برای اجاره بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند تا آنجایی که درخواست برای اجاره کولر گازی پرتابل از انواع دیگر آن بیشتر است.

اجاره اسپیلت ایستاده

درخواست برای اجاره اسپیلت ایستاده نیز مانند درخواست برای اجاره کولر گازی زیاد است. عده‌ای اسپیلت و کولر گازی را یک دستگاه می‌دانند؛ درحالی که این دو دستگاه دارای تفاوت‌هایی با یکدیگر هستند.

اسپیلت‌ها دو تکه‌اند و دارای دو بخش یونیت داخلی ویونیت خارجی هستند. درحالی که برخی کولرهای گازی مانند کولر گازی پرتابل دو بخشی نیستند.

بطورکلی کولر گازی نام عمومی است که به تمام انواع این کولرها اتلاق می‌شود. اما اسپیلت ایستاده را می‌توان با کولر گازی ایستاده یکی دانست. اسپیلت‌ها دارای سرو صدای کمتری نسبت به کولر گازی هستند.

اجاره کولر گازی ایستاده تک فاز

اگر کار شما برگزاری مراسمات است یا در فصل تابستان مراسم‌های زیادی می‌گیرید، حتماً تاکنون برای اجاره یک وسیله سرمایشی اقدام کرده‌اید.

وقتی برای اجاره این وسیله با کارشناسان تشریفات مجالس گفتگو می‌کنید؛ حتماً با پیشنهاداتی نظیر اجاره کولر ایستاده تک فاز سه فاز و … روبرو می‌شوید.

تفاوت کولر گازی تک فاز و سه فاز در میزان برق مصرفی و قدرت آن‌ها است. برای مثال کولرهای گازی در هر دو نوع پنجره‌ای و ایستاده، از سایز 9000 تا 48000 تک فاز هستند. این موضوع در برندهای مختلف تفاوتی ندارد.

 البته این ویژگی برای کولرهای گازی معمولی است. در کولر گازی با موتور اینورتر، دستگاه با ظرفیت 80000 نیز دارای برق مصرفی تک فاز است.

اجاره کولر گازی ایستاده سه فاز

کولر سه فاز به کولری گفته می‌شود که برق مصرفی آن سه فاز است. در کولر گازی معمولی برق مصرفی در کولرهایی با ظرفیت بیشتر از 48000 سه فاز است.

تفاوتی که کولرهای سه فاز با کولرهای تک فاز دارند در نوع کمپرسور آن‌ها است. کمپرسور به کار رفته در کولرهای گازی سه فاز از نوع اسکرال است.

طول عمر این نوع کولرهای گازی برای کمپرسور مورد استفاده در آن‌ها و برق مصرفیشان بیشتر از مدل‌های تک فاز است. در هنگام اجاره کولر گازی ایستاده سه فاز باید توجه کرد که حتماً باید برای استفاده از آن‌ها کنتور سه فاز داشت.

اجاره کولر گازی 60000

اجاره کولر

اجاره کولر گازی 60000 برای آن دسته از مراسم‌هایی مفید است که ظرفیت سالن بزرگ است. این نوع کولر گازی دارای قدرت خنک کنندگی بالایی است.

از همین رو می‌توان برای سالن‌های بزرگتر به جای اجاره تعداد زیادی کولر با ظرفیت و قدرت کمتر، 2 الی 3 کولر گازی 60000 اجاره کرد.

یکی از مهم‌ترین راه‌هایی که هزینه اجاره این وسیله را کاهش می‌دهد؛ در نظر گرفتن ظرفیت سالن، تعداد پنجره‌ها و … است. با در نظر گرفتن برخی ویژگی‌ها، همچنین توجه به مشاوره‌های کارشناسان مجلس آریا، می‌توانید با صرف هزینه کمتر یک گولر گازی با ظرفیت مناسب برای مراسم خود انتخاب کنید.

اجاره کولر گازی 36000

همانطورکه از نام این کولر گازی پیداست؛ ظرفیت و قدرت آن در مقایسه با کولر گازی 60000 کمتر است. اما این کولر نیز قدرت و بالایی برای خنک کردن فضاهایی با مساحت زیاد دارد.

بهترین راه برای تصمیم‌گیری در مورد اجاره کولر 36000 یا  60000 مشورت با کارشناسان مجلس آریا است. مرکز خدمات مجالس مجلس آریا، همواره در تلاش است تا با ارائه مشاوره‌های درست و دقیق به مشتریان خود آن‌ها را در امر انتخاب بهترین کولر گازی یاری کند.

برای استفاده از این مشاوره‌ها نیازی به مراجعه حضوری نیست. تنها کافی است از طریق واتساپ یا تماس تلفنی با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

این کارشناسان با دریافت اطلاعاتی در رابطه با نوع مراسم، تعداد مهما‌ن‌ها و فضایی که برای برگزاری این مراسم در اختیار دارید، بهترین پیشنهادات را به شما می‌دهند.

کرایه کولر آبی

با روی کار آمدن کولر گازی کمتر کسی برای مراسم‌های رسمی خود از کولر آبی استفاده می‌کند. اگرچه نصب این کولر به مهارت و تجهیزات خاصی نیاز ندارد، اما این نوع کولرها دارای سروصدای زیادی هستند. همچنین این نوع کولرها ظاهر زیبایی نیز ندارند.

از همین رو برای مراسماتی نظیر سمینار، عروسی و … مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. اجاره کولر آبی بیشتر برای مراسم‌های خانوادگی است. همچنین برای برگزاری کنکور یا امتحانات نیز اغلب از این نوع کولرها برای خنک کردن حوزه امتحان استفاده می‌کنند.

قیمت اجاره کولر گازی

برگزاری مراسم به خودی خود با خرج بسیار زیادی همراه است. از همین رو اغلب افراد سعی دارند که برای کمتر شدن هزینه‌ها  و برای اجاره تجهیزات آن هزینه کمتری پرداخت کنند.

در این بین بسیاری از مراکز خدمات مجالس با راهنمایی غلط مشتریان، آن‌ها را به سمت اجاره بیشتر کولر و لوازم و صرف هزینه بیشتر هدایت می‌کنند.

مرکز خدمات مجالس مجلس آریا یکی از قدیمی‌ترین متصدیان اجاره تجهیزات مجالس در تهران است. این مرکز با مجوزهای رسمی در حال فعالیت است. از همین رو هزینه اجاره این تجهیزات را بر اساس نرخ مصوب اتحادیه‌های تشریفات و خدمات مجالس دریافت می‌کند.

همچنین در تلاش است تا با ارائه مشاوره‌های تلفنی و خدمات اینترنتی گسترده به مشتریان خود به آن‌ها در انتخاب صحیح تجهیزات مجالس کمک کند. این امر سبب می‌شود تا مشتری با انتخاب صحیح، نه‌تنها هزینه کمتری را پرداخت کند. بلکه نیاز مجلس او نیز به‌خوبی برطرف شود.

نتیجه گیری:

کولرهای گازی دارای انواع مختلفی هستند. انواع کولر گازی شامل کولر گازی ایستاده، کولر گازی پنجره‌ای، کولر گازی پرتابل، اسپیلت ایستاده ، کولر گازی تک فاز و سه فاز هستند.

قیمت اجاره هر یک از این وسایل سرمایشی متفاوت است و به تعداد روزی که آن را اجاره می‌کنید، بستگی دارد. برای اجاره کولر  باید موارد زیادی نظیر نوع و محل برگزاری مراسم در نظر گرفته شود.

کارشناسان مرکز خدمات مجالس مجلس آریا با ارائه مشاوره تلفنی رایگان شما را در انتخاب مناسب‌ترین کولر یاری می‌کنند. برای استفاده از خدمات مجلس آریا کافیست در واتساپ پیام دهید یا با شماره تلفن‌های این مرکز تماس بگیرید

× 09123956601